Alanında öncü olan uluslararası markaların ve tasarımcıların, klasik ve çağdaş ürünlerinin sentezi ile kullanıcıya; tasarım, stil ve kalite odaklı geniş bir mobilya, aydınlatma ve aksesuar yelpazesi sunmaktadır. 2012 senesinden bu yana hizmet veren galeri, sıra dışı sergi ve etkinlikleri ile bir ürün galerisi olmanın ötesinde misafirlerine interaktif deneyimler yaşatmaktadır.

Bünyesinde dünyaca ünlü pek çok tasarımcıyı barındıran; Arkaik, Bloomingville, Brokis, Davide Groppi, Delightfull, Driade, Eumenes, Jspr, Kusch, Losh Design, Magis, Misela, Muzz Design, Nollt, Odun Design, Plank, Ruben Lighting, Santimetre, Selben, Seletti, Tacchini, Toz Design, Unomod, Yota ve ZF Design markaları ile birlikte Ceren Dabağ, Claudio Bellini, Enzo Mari, Erdem Akan, Fabio Novembre, Haluk Aydın, Hande Bilten, Jean – Marie Massaud, Konstantin Grcic, Naoto Fukasava, Paola Navone, Philippe Starck, Ron Arad ve Tokujin Yoshioka gibi tasarımcıların ürünleri Archive’da sergilenmektedir.

Archive
Ekibi

Çağla Daş

Çağla Daş (1987), sanatın ve tasarımın bir arada sunulacağı bir platform oluşturma hayalinin ilk adımını Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Mimarlık Bölümü’nden mezun olarak attı. 2010 senesinde ...

İşverenlerimiz

Referanslar

Teşvikiye Mah. Osman F. Seden Sk. No:5/A Nişantaşı, İstanbul - Turkey

+90 212 292 11 46

info@archive.com.tr